Uživatelské jméno Heslo Zapomenuté hesloZaregistrovat se
zpět na nápovědu

1. Registrace uživatele do vzdělávacího modulu (do systému) - nutný 1. krok NOVÉHO uživatele

Vzdělávací modul je součástí vzdělávacího systému NIDM. Jedná se o webovou aplikaci, pomocí které se můžete přihlásit na zveřejněnou vzdělávací akci (kurz, seminář, přednášku, ...), vyplnit si vstupní a výstupní evaluační dotazníky, přičemž si můžete ze systému vygenerovat kompletní přehled vašeho osobního vzdělávání - osobní studijní portfolio. K těmto činnostem je třeba se do systému zaregistrovat. Registrace je jednorázová.

Postup registrace je následující:

1. Vpravo nahoře klepněte na odkaz Zaregistrovat se

2. Vyplňte jméno, příjmení a mailovou adresu, na kterou vám systém zašle vstupní přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo).

3. Ukončete registraci klepnutím na tlačítko Registrovat.

Systém Vám vytvoří ve vzdělávacím modulu váš profil, který uvidíte po přihlášení se zaslaným jménem a heslem a kliknutím na odkaz Moje stránka. V záložce Profil můžete v systému horizontálních záložek kromě změny hesla upravit osobní údaje nebo údaje o vysílající organizaci. Teprve kompletní vyplnění těchto údajů Vám umožní přihlásit se na všechny, tedy i akreditované vzdělávací akce.

Pozn.:

a) Teprve nyní se můžete přihlásit na zveřejněné neakreditované informační akce. Pokud byste se chtěli přihlásit i na vzdělávací akce, je potřeba vyplnit údaje v osobním profilu.

b) Lektoři se registrují do systému stejně. V pole Typ organizace zvolte Jiná, do pole Pracovní pozice uveďte lektor NIDM. Při podpisu smlouvy s NIDM požádejte garanta, aby vás ve vzdělávacím modulu ustanovil do role lektora.

c) Pokud budete mít problémy s registrací, využijte Uživatelskou podporu (helpdesk).