Uživatelské jméno Heslo Zapomenuté hesloZaregistrovat se
zpět na nápovědu

3. Přihlášení (odhlášení) uživatele na vzdělávací akci (kurz)

Pokud se chcete zúčastnit jakékoliv zveřejněné vzdělávací akce, je třeba se na ni přihlásit. Přihlášení je možné POUZE PO REGISTRACI uživatele - viz článek Registrace uživatele do systému.

Postup přihlášení se na kurz je následující:

 1. Přihlaste se do systému vyplněním uživatelského jména a hesla a klepnutím na tlačítko Přihlásit
 2. V horní nabídce klepněte na položku Nabídka vzdělávacích akcí
 3. Klepnutím na název akce LT myši si zobrazíte podrobnosti o zveřejněné vzdělávací akci
 4. Ve třetí položce podrobnější nabídky je odkaz přihlásit se
 5. V zobrazené elektronické přihlášce je vše potřebné vyplněno z vašich osobních údajů zadaných při registraci a jednak z anotace akce kromě ubytování, stravování a vysílající organizace - své požadavky na zajištění těchto služeb vyznačte pomocí zaškrtávacích polí, resp. rozevíracího seznamu.
 6. Klepněte na potvrzující tlačítko Přihlásit se
 7. Ve druhém kroku vyplňte vstupní evaluační dotazník

Po uložení vyplněného dotazníku na vámi uvedený mail (při registraci) vám přijde PDF soubor s přihláškou - vytiskněte ho, nechte potvrdit zástupcem vysílající organizace a pošlete organizačnímu pracovníkovi, který je uveden v mailu i v anotaci akce.

Poznámky:

 • Pokud vám nepřijde mailem přihláška, překontrolujte si v osobních údajích správnost e-mailové adresy případně prohlédněte ve svém poštovním klientovi (ve spolupráci s vašim správcem sítě) nevyžádanou poštu.
 • Přihlášku můžete také najít a vytisknout ze vzdělávacího modulu -  viz hlavní nabídka Moje stránka záložka Účastník v sekci Jsem přihlášen v posledním sloupci odkaz Přihláška (PDF). 
 • V případě, že se chcete odhlásit, využijte nabídku Moje stránka - sekce Jsem účastník a klepněte na odkaz odhlásit se.
 • Účastníka může z kurzu odhlásit i organizační pracovník (lektor), využije nabídku Moje stránka - sekce Budoucí (Proběhlé) akce a u příslušného kurzu ve sloupci Akce klepne na příkaz Zobrazit účastníky kurzu
 • Pokud budete mít problémy s přihlášením se na akci, využijte Uživatelskou podporu (helpdesk).